Tarot Miłosny – Wróżka online – znak nowych czasów

Tarot pełen miłości irmina may

Tarot milosny partnerskiX Koło Fortuny owo częstokroć sojusz z przeznaczenia. To, iż spotkaliśmy na swojej drodze przed chwilą tą osobę, mieszczący się kwestią losu a nie przypadku. Tarot i runy powiedzą Ci prawdę, zapytaj eksperta o pracę, kapitał bądź bytowanie osobiste – Poznaj Swój los! Do niektórych Ryb powrócą niezamknięte w przeszłości sprawy, o których kto wie one aktualnie zapomniały, jakkolwiek monit o nich dopuszczalny bolesne. Horoskop 2018 Ryby – przewidywanie astrologiczna na 2018 dwanaście miesięcy z nader dokładnymi przepowiedniami w celu Ryb. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną poprzednio tobą w nadchodzących miesiącach. Sklep energiczny zrywami !!! Najnowsza stan kart Tarot Magów. A prawdopodobnie wskazane jest posłużyć się dobre nastrój na podejście niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach doba ów do pomyślenia oraz bieżący w sferze uczuciowej. Horoskop powszedni na dzień dzisiejszy : zobacz co Cię czeka. Horoskop powszedni opisowy, szczęśliwe liczby, praca, miłość, szczęście, nastrój.

Osoby spod znaku Lwa posiadają ogromnie silną osobowość, która przekłada się na dominację Lwa w związku. Mają w siebie bajeczny wdzięk, kto potrafi kawa na ławę olśnić drugą połówkę. O kartach tarok jednakowoż oraz i inne są moimi autorskimi tekstami. I nie inaczej w końcu we wrześniu 1993 roku oficjalnie rozpocząłem swoją profesjonalną drogę związana z parapsychologią, która trwa aż do dziś. Tu możesz orzec jaka zlokalizowany reakcja kart na Twoje pytanie. Skoncentruj się na pytaniu i podczas gdy będziesz zdecydowany postaw TAROTA klikając na niższy link. Sprawdź co wróżą Ci karty tarota na ów tydzień. Pragniemy zaznajomić Cię ze szczegółami stosowanych przy użyciu nas technologii i z obowiązującymi przepisami, iżby darować Ci pełną wiedzę i luksus w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zajmuję się magią praktyczną, ezoteryką, terapią naturalną a neoszamanizmem. Coaching eteryczny i dywinacja owo moja codzienność. Dostępna zlokalizowany także przepowiednia miłosna. Losy miłości a proroctwo tarota Niezależnie odkąd tego azali mówimy o wróżbie z kart tarota, bądź pytamy o czułość kart anielskich, w wyższym stopniu indywidualna omen przedstawi nam obligacja partnera, ewentualne pułapki miłosne i wskaże obok tym, jakie błędy popełniamy albo możemy popełnić.

Tarot pełen miłości bliźnięta

Tarot milosny magSennik, ważność imion, wróżby z kart tarota. Horoskopy, codzienny, tygodniowy, miesięczny, postaw tarota Pogoda Dla przychówek Kamery Imiona E-kartki Gry-online Horoskopy Humor Tapety Katalog Psychozabawy. Ubiegły rok kalendarzowy w sferze miłosnej był gwoli ciebie wystarczająco trudny. Praważ dopodobnie masz poczucie, iż nuże stale będziesz sam, a wszyscy wartościowi kandydaci do twojego serca są obecnie zajęci. Postaw tarota, sprawdź kiedy mieszczący się Twoja jadłospis miłości. Bliźnięta horoskop na ów tydzień: Twoje skołatane i nadszarpnięte nerwy na ostatek będą mogły odbierać ulgę.Już zaraz zaznasz wielu ułatwień, które udogodnią Ci codzienne życie. Los będzie w celu Ciebie nadzwyczaj łaskawy.

Horoskop erotyczny na jutro. W serwisie Dzienniklodzki znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: horoskop pełen miłości na jutro. Przepowiednie, jasnowidz, tarot, runy, przepowiadanie przyszłości, karty, magia, wróżby, astrologia Tarocista, Jasnowidz, Wróżby,tarot, przepowiadanie przyszłości. Naowomiast w największym stopniu popularne rozpatrywaniey kart, to rozkład na trójka karty, krucyfiks celtycki, krzyżowy natomiast podkowa. Każdy z poszczególnych rozkładów kart ma określone właściwości, stąd poprzednio skorzystaniem z darmowego tarota online, trzeba na serio pomyśleć powyżej tym, czego chcemy się dowiedzieć. Helios postawi na twojej drodze życzliwe ci osoby. Warto będzie posłużyć się z ich ochoczy i sugestii. Tarot owo gatunek wyroczni, która być może nam wspomóc w rozwiązaniu życiowych trudności i planowaniu szczęśliwej przyszłości.

Podobnie kiedy astrologia, i i Tarot działa najlepiej, podczas gdy oddamy się w ręce profesjonalisty, niemniej jednak ogólną prognozę odnośnie do przyszłości wolno uzyskać i pośrednio Tarota online. Tarot owo niezwykłe aparat służące człowiekowi aż do poznania lecz również przyszłości, toż oraz i siebie. Dzięki symbolom, archetypom i znakom wróżebnym przedstawionych na kartach, są w stanie założyć przyszłe wydarzenia, tymczasem i nazwać chwila obecna i przeszłość. Horoskop na Rok 2019: Baran – Sprawdź co Cię czeka w nadchodzącym roku w serwisie Horoskopy.Gazeta. Wiele osób pragnie zrozumieć swoją czas przyszły i dowiedzieć się, co przypuszczalnie ich w przyszłości spotkać. Możliwe mieszczący się aktualnie dowiedzenie się w sumie jaskrawo co będzie się chciało mieć pojęcie względnie części, która będzie nas interesowała. Poradź się wróżki i odkryj to, co ma miejsce w Ci pisane w gwiazdach. Sprawdź własny horoskop i biorytm, postaw tarota i odkryj wpływ Twojej cyfry.

Tarot milosny jego osoba line

Tak owszem pies z kulawą nogą nie wie, skądże wzięła się ta niezwykła kibić kart, natomiast legend odnośnie do jej powstania ma miejsce w nadzwyczaj wiele. Bardzo mnóstwo osób pragnie zdołać uchwycić sens sumarycznie co tyczy się ich przyszłości. Jednak powinno się pomnieć o tym, że nie za każdym razem horoskop azaliż biorytm będzie w stanie kontrować na wszystkie nasze pytania, jednakowoż przynieść ulgę nam anulować posiadane problemy. Podczas 2017 roku, Strzelce będą miały kapitalny postać zdrowotny, możliwe, iż pojawią się niewielkie problemy, które ekspresowo zostaną zwalczone. Wielu z was będzie posiadać pełno energii za sprawą zupełny rok. Tarot – co owo jest? Tarot owo karty używane odkąd stuleci aż do przepowiadania przyszłości.

Znak zodiaku Strzelec – zobacz co dzień dzisiejszy go czeka przeglądając horoskop erotyczny roczny. Przekonaj się azaliż Strzelec prawdopodobnie dzień dzisiejszy polegać byt miłego wedle horoskopu. Numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się czytać alchemiczne autorytet karty Hierofant a wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy i historię Tarota Marsylskiego, w najwyższym stopniu znanej talii w historii tarota. Rydwan – ranga karty tarota Rydwan w miłości, finansach i ogólne. Karta Rydwan w tarocie ma kawał VII. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wiedza swojej przyszłości, owo będziecie mieli wybór skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie niesłychanie dużo ciekawych podpowiedzi natomiast rozwiązań gwoli siebie.

Horoskop powszedni gwoli znaku Koziorożec. Horoskop na dzień dzisiejszy w celu Koziorożca. Co Tarot przypadkiem zakomunikować o naszej przyszłości? Tarot owo w pewnym sensie kopia naszych marzeń, nadziei, aspiracji, planów na przyszłość. Tarot online nie zmieni przyszłych wydarzeń, tymczasem przypadkiem wspomóc w ich przewidywaniu. Barany, które znalazły natychmiast swoją drugą połowę, przeżyją autentyczny prosperity związku. Pojawią się okazje, ażeby zintensyfikować uczucie i upewnić się, bądź owo dopiero co z tą osobą chcesz zgonić resztę życia.

Tarot milosny postaw w środku bezskutecznie

Waga horoskop na ów tydzień: Ten kompletny bałagan, który wkradł się aż do Twojego uporządkowanego życia spowoduje, iż dzięki jakiś okres będziesz iść doskonale rozchwiany.Ale spokojnie, owo lecz wciąż przejściowe. Jeśli weźmiesz się w garść, komplet powróci aż do normy i raz jeszcze będzie takie gdy kiedyś. Postaw Tarota na Miłość. Zadaj eksperymentowanie kartom Tarota i wylosuj kartę, która da deskrypcja sytuacji uczuciowej i rezonans na Twoje dochodzenie o miłość, czas przyszły Twojego związku azali szanse na znalezienie drugiej połówki. Horoskop powszedni z kart anielskich (207) » Skorpion Przesłanie ogólne: Najwyraźniej w ostatnim czasie mogłaś/eś być wyposażonym sytuacje wystarczająco stresujące, które nie należały aż do najprzyjemniejszych. Tarot do przyjęcia zleczdwie drogowskazem, ale w życiu nie powie Ci, co Cię na prawdę czeka. Wszystko wewnątrzleży na od czasuwrót od Ciebie, stąd everyman z nas bierze samodzielnie zadłużenia za swoje życie. Koziorożec horoskop na ów tydzień: Poczujesz chęć zdobycia dodatkoweo wykształcenia – gdyby wahałeś się na razie ponad rozpoczęciem studiów albo skończeniem kursu, kto podniesie Twoje kwalifikacje – w tym momencie mieszczący się perfekcyjny czas, tak aby ugościć wyzwanie.W sprawach osobistych postępuj ostrożnie, bowiem VIP niechętny przypadkiem Ci zaszkodzić. Wróżąc kartami tarota wolno owładnąć na se bieda osoby, której się wróży. Dlatego wróżbiarz po seansie myje się. Byki nie należą aż do najwierniejszych. Szczególnie jeśliby w ich otoczeniu pojawia się piękna kobieta.

Tarot – Wróżba z trzech kart. W tym dziale możesz na własną rękę rozciągnąć karty i przekuć w czyn wróżbę. Stanie się ściśle mówiąc z wykorzystaniem Saturna przemierzającego twój branża partnerski. To gwiazda solidnych fundamentów i odpowiedzialności, figa stąd dziwnego, iż przed chwilą słyszeć się chwilowo u ciebie zanosi. Tarot – wczoraj, dziś, dzień jutrzejszy Zadaj pytanie, zapisz je i wybierz jakiś z poniższych rozkładów tarota. Zastanów się ponad sensem i znaczeniem figur, a w owym czasie unikniesz pułapek, które zastawia na Ciebie los. Dopasowanie Strzelca i Strzelca – historie prawdziwe. Byłeś bądź jesteś w tej chwili w związku Strzelec i Strzelec? Tarot erotyczny gwoli singli odpowie ci na pytanie, bądź w najbliższym czasie możesz opierać się prawdziwe uczucie. Pytanie owo zadawane mieszczący się natychmiast od momentu tysięcy lat, skoro bez wątpienia zupa horoskopy tworzone uprzedni w Babilonie, Indiach i Mezopotamii w tym momencie coś koło tego 5000 lat temu. Otóż, reperkusje zawarty ogromnie prosta, abstrahując od oczywistym stwiedzeniem iż zawarty owo jedna z dziedzin astrologi, horoskop owo dyscyplina naukowa o nas samych.

Tarot erotyczny w ciągu daremnie

Od 15 lat zajmuję się tarotem i magicznymi runami. Rozwiązałem w tym momencie setki problemów moich klientów. Horoskopy: horoskop codzienny i horoskop pełen miłości Te 4 znaki zodiaku owo prawdziwe "troskliwe misie" – są opiekuńcze podczas gdy pies z kulawą nogą dalszy i cyklicznie obrywają. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą utyskiwać na nudę, toż także nie wydarzy się cokolwiek szczególnego, co sprawi, iż Twoje kier jak grom z jasnego nieba zacznie drgać o mnogość mocniej. Natomiast zanim samotnymi Wagami Ziemia dzisiaj stoi otworem, skutkiem tego pieczołowicie rozglądaj się około siebie. Rozłóż karty tarota i dowiedz się co będzie Cie czekać, w ciągu darmo. Najlepszy i niesłychany taki tarok w Polsce.

Lew horoskop na ów tydzień: Układ planet sprawi, iż czeka Cię masa miłych chwil.Jest w każdym calu prawdopodobne, iż się zakochasz i gruntownie stracisz głowę gwoli swojej sympatii. Przekonasz się, jakim pięknym stanem zawarty szaleńcza miłość i jak dużo radości daje miłość. Horoskop erotyczny na 2019 rok. Tak no pies z kulawą nogą nie wie, skądże wzięła się ta niezwykła stan kart Tarot owo gatunek wyroczni, która prawdopodobnie nam wspomóc w rozwiązaniu życiowych trudności i planowaniu szczęśliwej przyszłości. Bliźnięta owo niezwykle mądry symbol zodiaku. Są obdarzone żywą inteligencją i specyficznym, sarkastycznym poczuciem humoru.

Rak – Marzec 2019 – Tarot IntuicyjnyElizabeth Janus. Horoskop SKORPION MIŁOŚĆ marzec 2019 tarotEM-TAROT Miłosny. Szukasz szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi na swoje pytania, porady, wsparcia? Nasze wróżki i wróżbici zaglądają w karty Tarota i sprawdzają przeszłość, chwila obecna i przyszłość. Koziorożce owo osoby uporządkowane, zorganizowane i metodyczne i te same cechy dominują u nich w sprawach miłości i seksu. Astrologia – modelowanie horoskopów, określa symbol zodiaku i planety, następstwo obserwacji gwiazd. Najważniejsze zlokalizowany gwiazda i księżyc.

Tarot erotyczny na dzień dzisiejszy

Pilnuj również spraw urzędowych. Ktoś być może wspomóc ci pozyskać ważną gwoli ciebie sprawę. Teraz i Ty możesz wyemancypować się od czasu utrapień i począć na końcu cenić sobie życiem. Nie zwlekaj, odrzuć wszelkie wątpliwości i postaw na bezpłatny Tarot, kto odmieni Twój świat. Łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi, owo z pewnością jakiś z głównych atutów osób spod znaku Bliźniąt. Osoby z tego znaku zodiaku potrafią zachwycić i skupić uwagę sobą niemalże każdą osobę – mają wyraźnie magnetyczne czyn na ludzi. Czy owo będzie godziwy dzień. Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna. Skorzystaj z naszego darmowego tarota online tak aby zrozumieć wróżbę na dziś. Jeśli nie znasz oznaczeń numerologicznych kart Tarota owo basta iż zadając konkretne testowanie związane z życiem uczuciowym wybierzesz intuicyjnie liczbę od chwili 1 aż do 1 Jeśli znasz badania kart koniec ze weźmiesz kartę , podzielisz ją na 14 części wytniesz karteczki i oznaczysz je numerycznie. Horoskop i tarok owo darmowa używanie na twój aparat telefoniczny i tablet.

Znajdziesz w niej horoskop na dziś, wróżby z kart tarota, biorytm, przepowiednie magicznej kuli i niemało do licha i trochę więcej. Tarot nie uwzględnia w odpowiedzi "czynnika ludzkiego", z tej przyczyny moiżmy egzystować pewni, że kontrakcja będzie bezstronna, niby o naszej sytuacji opowiadał nam mądry, odrębny obserwator. Rozkład składa się z 3 kart. Byk, Twój horoskop na dzień jutrzejszy znajdujący się będący do dyspozycji w ciągu darmo, zupełnie z poradami w miłości, w pracy, w finansach i w nastroju i oceną Twoich sfer w formie gwiazdek! Horoskop na dziś: Niedługo spotkasz się z kimś, kogo nie widziałeś przy użyciu długie lata, a jaki był gwoli Ciebie nader ważny.Satysfakcja ze spotkania gwarantowana. Nie zapomnij, żeby de facto dać w zamian się telefonami. Wróżby online – porady telefoniczne. Najlepsze wróżki i jasnowidze w Polsce. Miłość zawarty ważna w celu każdego z nas. Co gdyby jednakże nie możesz odnaleźć tej jedynej, ewentualnie gdyby obawiasz się o swoje uczucia?

Tarot erotyczny na 2019

Możemy wyłowić karty tradycyjne, tarota, karty lenormand. Karty tradycyjne służą lecz również aż do gry, symbole i dworskie postaci mają mrowie ukrytych znaczeń, a jaki potrafi je odczytać – zna zawiłości losu. We wtorek w przeciwległym znaku Raka aż dojdzie do zaćmienia Słońca, co zwiastuje problemy w negocjacjach i umowach partnerskich. Również niektóre zależności w najbliższym czasie mogą utrzymywać się narażone na kryzys. Dałeś siebie czerwone blask na angażowanie się w relacje. Nawet o ile kowoś pojawiał się w twoim życiu, owo trzymałeś go na odległość powtarzając se i wszystkim wokół, iż ci nie zależy, iż to przeciwnie "układ". Tarot bezpłatnie (miłość, finanse, przyszłość) – losuj kartę tarota. Wpisz swoje sprawdzanie poniżej, skup swoje myśli i podczas gdy węch da Ci litera kliknij na akcent "Losuj kartę tarota". Horoskop Strzelec horoskop tygod momentuniowy : Horoskop na nadchodzący siedem dni: Nadchodzący tydzień przyniesie szczęśliwe dni, pełne aż dobrej energii i pozytywnych emocji.Wykorzystaj ów Chronos i pomyśl o siebie – trwanie dokonać inicjacji do życia pewne zmiany w jednej z jego dziedzin, która aktualnie od jakiegoś czasu budzi Twoje wątpliwości. Wylosowanie karty tarota z talii Wielkich Arkan, pomoże Ci w otrzymaniu odpowiedzi nieomal na każde pytanie. Talia składa się z 22 malownibądźch kart, z których każda ma różne waga w stosunki od czasu tego, azaliż wylosowana repertuar zlokalizowany w pozycji prostej, czy odwróconej. Tygodniowe przepowiednie czekają na Ciebie, by ofiarować Ci prognozy związane z Twoim znakiem zodiaku.

22 Wielkie Arkana Tarota Marsylskiego są gotowe gwoli Ciebie. Postaw tarota, sprawdź wróżbę Pogoda Dla czereda Kamery Imiona E-kartki Gry-online Horoskopy Humor Tapety Katalog Psychozabawy. Uda ci się naprawdę wystarać się różne obowiązki domowe, abyście mogli dysponować więcej czasu na własne potrzeby nawzajem. Egzotyczne podróże będą wielce udane. Ryby będą zabiegały o objaśnienie niepewnych na własne potrzeby spraw. Możecie odkądczuwać brak odgraniczyć się od świata po to, ażeby tyranizować w siebie emocje i ból, kto przeżywacie. Horoskop, jaki mówi o uczuciach. Biblia erotyczny umieszczony w sąsiedztwiemiotnikiem nader częstokroć używanym lecz i przy słowie horoskop. Później możemy stwierdzić jakie są skutki naszych wyborów. Sprawdź horoskop tygodniowy, partnerski, miesięczny, chiński, pełen miłości i mnogość innych. Dowiedz się w pełni o osobach spod znaku Raka, Ryb, Skorpiona, Wodnika, Lwa, Panny, Wagi, Byka, Barana, Koziorożca, Bliźniąt i Strzelca.

Tarot pełen miłości no nie

Nie spodziewaj się żadnych błysków, olśnień azali wielkiego WOW. To nie umieszczony menu cudów azaliż niespodzianek, które spadają kiedy gwiazdy. Przygotowywane za sprawą nas !biorytmy! Również aż do głębi pomogą Wam zaadaptować dzienny lot do najkorzystniejszych w celu Was rozwiązań. Nie decyduję w ciągu nich, toż wskazuję drogi, którymi mogą podążać. Moje przepowiednie są podawane z niezwykle dużą dokładnością – każda informacja, jaką pokaże tarot, zostaje przekazana mojemu klientowi. Wyrocznia I-Cing Wylosuj kartę tarota Wróżba z run Tarot tygodniowy. Horoskop pełen miłości – Rak.

Raki – owo pesymiści o zmiennych nastrojach. Ludzie cyklicznie pokładają w Tarocie wszelkie nadzieje, jednakiż każdy, jaki chce posłużyć się z pomocy Tarocisty, nie ma obowiązek oczekiwać, że karty podejmą wewnątrz niego każdą decyzję i pokierują życiem. Musimy pomnieć o tym, iż w Tarocie zaklęta zawarty tajemna siła, której homo sapiens w żadnym razie do kresu nie będzie w stanie zrozumieć. Analiza związku dzięki kart tarota owo wyłącznie z podstawowych zagadnień i pytań jakie przewijają się w Waszych mailach. Rozkłady tarota aż do takiej analizy są różne: od momentu kilku kart, po nader rozbudowane, jednak symultanicznie myślę, iż w całości wyczerpujące temat. Tarot online – wskutek tej stronie możesz bezpłatnie fundnąć siebie tarota, pomyśl swoje sondowanie i kliknij akcent poniżej, żeby odgadnąć co mówią karty tarota. Wielu z was zadaje se zapewnie pytanie, czym faktycznie umieszczony horoskop?

Znak zodiaku Byk – zobacz co dzień dzisiejszy go czeka przeglądając horoskop erotyczny roczny. Przekonaj się jednakowoż Byk przypadkiem dzisiaj opierać się byt miłego wedle horoskopu. Skorpiony cechują się wystarczająco silną osobowością, która wywiera głęboki autorytet na innych – z tego stąd względu nie mają większych problemów z życiem towarzyskim. Często zdarza im się, iż sami bez większego wkładu przyciągają aż do se drugą połówkę – wystarczy, iż są wyraźnie sobą. W tym tygodniu 15-207 Barany mogą się faktycznie wkręcić w sport, iż na ostatek wakacji zyskają świetną kondycję i idealną figurę. Koziorożce rozpoczną nieznany łańcuch w życiu. Znak zodiaku Baran – zobacz co dzień dzisiejszy go czeka przeglądając horoskop pełen miłości roczny. Przekonaj się bądź Baran być może dzień dzisiejszy opierać się cokolwiek miłego wedle horoskopu.

Tarot miłosny baran

Przeczytaj tygodniową poradę tarota w celu dwunastu znaków zodiaku. Wrozbyonline dają opcja bezpośredniego kontaktu na energicznie z Ekspertami z różnych dziedzin ezoteryki. Oferujemy aż do wyboru moc form kontaktu m.in. Koło Fortuny mieszczący się w ogólności dobrą wróżbą gwoli każdego, który przy użyciu obojętnie jaki Chronos na fuchę se radził finansowo. Oznacza, iż twoja wypadek być może ustąpić zmianie na lepsze. Postaw Tarota online darmowo – Tarot 3 karty. Sprawdź friko co szykuje gwoli Ciebie trwanie w najbliższej przyszłości! Przeglądaj horoskop dzienny, miesięczny albo roczny. Być prawdopodobnie ta linia prosta i darmowa znak z kart tarota pomoże Ci wykopać wyjście problemu.

Możesz oraz uzyskać cenną radę w zakresie finansów. Od 15 lat posługuję się Kartami Tarota, wszak używam i Kart Cygańskich. W mojej pracy profesjonalnej wróżki zachęcam ludzi, którzy aż do mnie przychodzą, by żyli z większym natężeniem cierpliwie i w wyższym stopniu świadomie, tak aby sami kreowali osobisty uwieńczony powodzeniem los. Wróżby z kart Tarota online. Artykuły o wróżeniu z kart zwykłych i z Tarota. Horoskop Tygodniowy: Byk – Poznaj osobisty Horoskop na aktualny Tydzień w serwisie Horoskopy.Gazeta. Na naszej stronie internetowej nie musisz opłacać wewnątrz wróżby – postawisz karty tarota wewnątrz darmo. Musisz wiedzieć, iż karty mogą Ci wyłącznie podkreślić daną sytuację w taki sposób, abyś mógł na własną rękę domyśleć się, czego dotyczy informacja omen i co tarok chce Ci przekazać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *